KMT - найвищий рівень надійності!

Вхідні двері КМТ від польського виробника, який пропонує вироби з матеріалів найвищої якості

Колекція призначена для клієнтів, які хочуть виділити свій будинок у виключно привабливому та сучасному стилі інтер'єру.  Сонячні промені, проникаючи в житло через вікна, пропонують незвичайні рішення дизайну і комфорту. Точність виконання тристулкових дверей, з використанням матеріалів найвищої якості, забезпечує не тільки безпеку, але і є компонентом, що підкреслює неповторний стиль приміщення. Завдяки широкому вхідному отвору та гарному естетичному вигляду, двері доволі популярні у приватних будинках. Виріб відповідає найвищим вимогам до зовнішніх дверей.

Товщина полотна 54 мм. Виконано з використанням оцинкованої сталі високої якості 0,6 мм., покритої ламінованою плівкою, що імітує цінні породи деревини, стійкою до погодних умов, зокрема, УФ-випромінювання. Для підвищеної звуко- і теплоізоляції виробник використовує піну, як внутрішній наповнювач простору дверей. Колір і варіанти фрезерування покриття можна підібрати по каталогу. Склопакет виготовлений із загартованого скла для забезпечення безпеки користувачів в експлуатації. Склопакет виготовлений з високоякісного полі (вінілхлориду) з ламінацією в колір полотна і коробки. Заповнення високоякісним пінополіуретаном відбувається під тиском і заповнює весь простір усередині полотна, що покращує теплоізоляційні властивості в порівнянні з пінополістиролом (пінопластом).

Стандартна комплектація включає в себе:

  • Два незалежних багатоточкових замки, адаптованих до циліндра;
  • 3 петлі з 3 протизламними штирями.

Головним елементом, що забезпечує жорсткість конструкції, є дерев'яні вставки з високої якості клеєної деревини, які розташовані по краях вертикальних частин полотна в місці посилення замкової і петельної частині дверей.

Ущільнення по всьому периметру полотна і коробки гарантують відмінну теплову ізоляцію, захист від шуму і запобігає утворенню теплового мосту. Високий показник звукоізоляції = 30 дБ.

Переглянути каталог

dveri-metal-2