Підвіконняце надважливий технічний елемент віконної системи. Воно відіграє значну роль в інтер’єрі, а тому повинне бути якісним, естетичним та екологічним. Воно регулює теплообмін, не дозволяє холодному повітрю проникати всередину приміщення, а теплому – залишати, розширяє корисну площу малогабаритної квартири, приховує різницю між товщиною стіни та віконної рами.

Що цікаво, воно може стати нейтральним продовженням вікна, і навпаки, може бути контрастним акцентом оригінального інтер’єру. Підвіконник – помічник господаркам, полегшує процес миття вікон і розвішування фіранок. І основне, на підвіконні можна створити свій міні-город, сад, оранжерею – усе це буде потімприємно відволікати Вас від буденностей життя і створювати хороший настрій.

Лалберо-Бруно11Гріджіо-Азуро19

2021888DANKE  - це широкий вибір якісних ексклюзивних декорів поверхні: від простого білого до дорогих видів мармуру і дерева. Підвіконня DANKE підійде до будь-якого інтер'єру, зробивши його ще більш ексклюзивним і респектабельним. Ідеально гладка акрилова поверхня, стійка до утворення подряпин і гарячим предметів, оригінальна запатентована конструкція,абсолютна вологостійкість і паростійкість. Це підвіконня буде чудово поєднуватися як з пластиковими вікнами, так і з дерев'яними вікнами.

Підвіконню DANKE надається гарантія 10 років!

Галерея DANKE

 

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 

Оберіть підвіконня торгової марки DANKE - і Ваші вікна перетворяться з просто металопластикових вікон в стильний елемент інтер'єру!

1 podokonniki-kristallitПідвіконня CRYSTALLIT — глянцева досконалість!

Використання підвіконь Crystallit підкреслить статус, смак і завершеність дизайнерського задуму інтер'єру приміщення. Ідеально рівне глянцеве покриття підвіконня Crystalit наповнить світлом і затишком Ваше вікно і кімнату, граючи відбитими сонячними променями. Тепла поверхня підвіконня Crystalit приємна на дотик, на відміну від холодного кам'яного. Елегантна і сучасна колекція декорів підвіконня Crystalit дозволить по-новому поглянути на оформлення вікна і відкрити нові можливості в дизайні Вашої кімнати.

Переваги Crystalit:

  • Інновація Crystalit - це поєднання рівної глянцевої фактури та міцної поверхні підвіконня.
  • Основа підвіконня виготовлена з жорсткого ПВХ, яка завдяки високоміцній структурі витримує підвищені навантаження (тиск, згин, удар і т.д.).
  • Стійкість до вигорання, механічних та хімічних пошкоджень досягається за рахунок сучасної плівки з акрилових смол компанії «Elesgo» (Німеччина).
  • Витонченість глянцевого покриття підвіконня Crystalit надасть особливого шику Вашій оселі і перетворить звичайне вікно на дизайнерську річ. 

Галерея CRYSTALLIT

"Get the Flash Player" "to see this gallery."