koz

Магазин "Лідер" реалізує водовідливи та козирки, а також надає послуги по встановленню даного виду продукту.

Вода може стати головним ворогом вашого будинку або квартири. Іржа і бруд зіпсують зовнішній вигляд відкосів та вікон, якщо вони встановлені неправильно або виготовлені з неякісних матеріалів. Щоб подібного не сталося, потрібно встановити водовідлив, тобто зовнішнє «підвіконня».

 

Обробку водовідливів потрібно проводити після установки вікна або під час його експлуатації. Основне призначення водовідливів - це плавний перехід від віконної конструкції до стіни, тим самим вони збільшують герметичність вікна і покращують його зовнішній вигляд. Вікно має величезне значення в технічному і декоративному плані для будь-якого приміщення. Воно є основним джерелом холоду в зимовий період, а також прохідним каналом для вуличного шуму, тому додаткова герметизація вікна у вигляді водовідливів буде далеко не зайвою. А додатковий бонус - установка водовідливів додасть вікнам витонченості.

Металеві водовідливи

rascvetka-otkosov-e1431122225857

Метал - це один з найбільш міцних і надійних матеріалів, які використовує людина в побуті та промисловості. Саме такими властивостями повинні володіти зовнішні козирки, адже вони будуть постійно піддаватися різним руйнівним факторам, таким як перепади температур, підвищена вологість, вітер, сонячні промені. Звичайно, метал не зміг би встояти перед натиском природи в одиночку, тому його взяли за основу конструкції водовідливів, а лицьовою стороною стало поліестерове покриття, яке захищає метал від вологи і надає йому естетичний вигляд. Металеві зовнішні відкоси з поліестеровим покриттям поєднали в собі міцність металу, водостійкість і красу поліестеру. В результаті вийшла надійна і довговічна конструкція, яка ідеально підходить для обробки зовнішніх водовідливів пластикового вікна.

Переваги металевих водовідливів:

  • стійкість до природного впливу;
  • міцність;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • тривалий термін експлуатації без втрати властивостей;
  • легкість в монтажі і обслуговуванні (легко мити);
  • не вимагають додаткового догляду.