Горизонтальні жалюзі .

Купити горизонтальні жалюзі значить отримати не тільки функціональне, але ще і естетично привабливий виріб, що забезпечує захист приміщень від палючих сонячних променів. Його конструкція передбачає наявність вузьких планок (які називають ламелями), розташованих в горизонтальній площині і з'єднаних між собою спеціальним шнуром.

Ламелі для горизонтальних жалюзі виготовляють з різних матеріалів:

7

з алюмінію. Будучи металом, він не боїться механічних впливів, не схильний до горіння, деформації та гниття. Крім цього, він не боїться впливу води і ультрафіолетових променів, тому може бути використаний в будь-яких приміщен нях, в тому числі і з підвищеним рівнем вологості і температурними перепадами;

kuhonnye zhalyuzi_4

з пластика. За своїми характеристиками жалюзі з цього матеріалу дуже схожі на аналог з алюмінію, але на відміну від останнього пластик не нагрівається.

horz derevo_25mm

з дерева і бамбука. Будучи натуральним матеріалом, натуральний масив не виділяє в повітря речовин, шкідливих для організму людини. Жалюзі з цього матеріалу володіють прекрасними естетичними характеристиками і вважаються елітними

Вертикальні тканинні жалюзі

Вертикальні тканинні жалюзі - відмінне рішення для будь-якого інтер'єру. Різноманітність кольорів і відтінків дозволяє гармонійно вписати їх в будь-який простір і навіть зробити його більш стильним і оригінальним. Текстильні жалюзі представляють собою конструкцію, яка забезпечує захист від палючих сонячних променів. Їх можна повертати під будь-яким кутом, що дозволяє ефективно регулювати потік світла ззовні і створювати ефект його розсіювання по приміщенню. Для виготовлення використовується натуральна бавовна або поліестер, а ширина, як правило, становить 89 мм. Поліестер володіє відмінними характеристиками міцності і не боїться впливу вологи. Великий вибір фактур, малюнків, забарвлень, гнучкість, невелика вага, легкий догляд і низька вартість - все разом це робить жалюзі з тканини ідеальними для застосування.

2 (1)1395635917 16333zhalyuzy vertykal nye tkanevye foto v ynter_erec9dea8edadbe5c6c98d28d3ac81f4943

Жалюзі вертикальні (мультифактурні).

Художні (мультифактурні) жалюзі представляють собою вертикальні жалюзі з поєднанням на ламелях декількох матеріалів. Комбінація тканин і пластиків з дзеркальними вставками із золота і срібла дозволяє створити конфігурації будь-якої складності - від арок і ламбрекенів до геометричних форм. Великий асортимент матеріалів дозволяє виконувати оригінальні малюнки в різній колірній гамі для різних інтер'єрів. Різні комбінації відразу декількох видів тканин і пластика по індивідуальному ескізу завжди привертають увагу і викликають захоплення. 

У нас можна купити практичні і універсальні жалюзі для кухні та для басейну, для офісу і для вітальні. Це стало можливим завдяки тому, що вони виготовляються з різних матеріалів і можуть бути оформлені за Вашим бажанням.