Гаражні ворота

Автоматичні гаражні ворота від виробника «АЛЮТЕХ» призначені для установки в гаражі, котеджі і підземні стоянки. Серед ключових характеристик виробу: безпечна і надійна робота, підвищена теплоізоляція, просте і зручне користування і відмінна герметизація отвору. 

Гаражні ворота: Trend і Classic

Фахівці технічної служби «АЛЮТЕХ» розробили дві серії гаражних воріт Trend і Classic для оптимального вибору покупців.

  • Ворота Trend - економічні та функціональні ворота з панелей товщиною 40 мм і фурнітурою з оцинкованої сталі, які оптимально підійдуть для регіонів з помірним кліматом. Вони відповідають вимогам європейських стандартів, при цьому всі системи безпеки поставляються без додаткової плати. У стандартний комплект воріт входять пружини з максимальним ресурсом серед конкурентів - до 25000 циклів. Trend - безпечні і практичні ворота за доступною ціною.
  • Ворота Classic -  

    ворота з панелей товщиною 45 мм

     мають максимальний розмір воріт 6000 x 3085 мм. Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт. У підйомних воротах застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу відносно один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів. У стандартний комплект підйомних гаражних воріт входить спеціальний пристрій (захисна храпова муфта), яка встановлюється на кожну торсіонну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал та не дає полотну воріт впасти. Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму “гнутий лист”, завдяки чому володіє високими характеристиками міцності та забезпечує надійне з’єднання комірних панелей. По всьому периметру підйомні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають з’єднання та в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

Типи панелей гаражних воріт TREND

 Секціні ворота TREND ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджа в класичному виконанні.

pic 7-1_thumbpic 7-2_thumbpic 7-3_thumbpic 27_thumbpic 28_thumb 

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), володіють всіма перевагами стальних воріт та придають котеджу елемент престижу та індивідуальності.

pic 11_thumbpic 10_thumb pic 12_thumb

Можливість фарбування воріт “Алютех” в будь-який колір, що має близьку відповідність колірній палітрі RAL, дозволяє добитися ідеального поєднання кольорів з вікнами, покрівлею та фасадом будівлі. 

pic 111_thumb